LED núdzové podhľadové svietidlo 2W / 3h / IP20 - LEL502
Kód: LEL502Podrobný popis
LED núdzové podhľadové svietidlo 2W / 3h / IP20 - LEL502 je určené pre pracovné a technické priestory, kde je dôležitá rovnomerná svietivosť, spoľahlivosť a stabilná prevádzka. Vhodné je najmä do hál, skladov, dielní, výrobných priestorov alebo prevádzok s vyššími nárokmi na osvetlenie.
V praxi oceníte najmä výkon 2W, svetelný tok 300Lm(160°)/260Lm(93°x57°), teplota chromatickosti 6000K - studená biela, ktoré spolu vytvárajú spoľahlivý a funkčný výsledok. Robustné prevedenie podporuje dlhodobé používanie v náročnejšom režime a zároveň uľahčuje začlenenie do existujúcej elektroinštalácie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Priemyselné svietidlá |
|---|---|
| EAN: | 8585040910530 |
| Balenie: | 1/20 |
| Index podania farieb: | Ra≥80 |
| Krytie (IP): | IP20 |
| Materiál: | thermal PC - biela |
| Napätie: | AC100-240V |
| Rozmery: | Ø145 / Ø95x34 |
| Spínací cyklus: | 30 000x |
| Svetelný tok: | 300Lm(160°)/260Lm(93°x57°) |
| Teplota chromatickosti: | 6000K - studená biela |
| Typ difúzora: | Lens |
| Výkon: | 2W |
| Výrobca: | NEDES |
| Zdroj svetla: | led |
| Životnosť LED: | 50 000 |
| Doba svietenia pri výpadku prúdu: | 3h |
| Hmotnosť: | 315 |
| Kód výrobcu: | LEL502 |
| Led sú nevymeniteľné: | |
| Montážny otvor (mm): | Ø130 / Ø70 |
| Svietenie počas nabíjania(ac ok): | nie |
| Svietenie pri výpadku: | áno |
| Uhol svetla: | 160° / 93°x57° |
| Životnosť: | 50 000h |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
