LED lineárne svietidlo so zásuvkou 15W / IP44 / 600 / CCT - LNL7621/WHE
Kód: LNL7621/WHEPodrobný popis
LED lineárne svietidlo so zásuvkou 15W / IP44 / 600 / CCT - LNL7621/WHE je určené pre pracovné a technické priestory, kde je dôležitá rovnomerná svietivosť, spoľahlivosť a stabilná prevádzka. Vhodné je najmä do hál, skladov, dielní, výrobných priestorov alebo prevádzok s vyššími nárokmi na osvetlenie.
V praxi oceníte najmä výkon 15W, svetelný tok 1700Lm, teplota chromatickosti 3000K - 4000K - 6000K, ktoré spolu vytvárajú spoľahlivý a funkčný výsledok. Robustné prevedenie podporuje dlhodobé používanie v náročnejšom režime a zároveň uľahčuje začlenenie do existujúcej elektroinštalácie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Lineárne svietidlá |
|---|---|
| EAN: | 8585040916693 |
| Balenie: | 1/25 |
| Index podania farieb: | Ra≥80 |
| Krytie (IP): | IP44 |
| Materiál: | thermal PC |
| Napätie: | AC180-265V |
| Rozmery: | 595x57x65 |
| Senzor: | Nie |
| Spínací cyklus: | 15 000x |
| Svetelný tok: | 1700Lm |
| Teplota chromatickosti: | 3000K - 4000K - 6000K |
| Typ difúzora: | Opal |
| Výkon: | 15W |
| Výrobca: | NEDES |
| Zdroj svetla: | led |
| Životnosť LED: | 30 000 |
| Hmotnosť: | 468 |
| Kód výrobcu: | LNL7621/WHE |
| Led sú nevymeniteľné: | |
| Nadpájatelné: | - |
| Stmievateľná: | áno |
| Stupeň mechanickej ochrany: | IK08 |
| Uhol svetla: | 150° |
| Vypínač: | áno / dotykový |
| Zásuvka: | EÚ, max.250V ~ 16A |
| Životnosť: | 30 000h |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
