LED lampička CYNTHIA 6W stmievateľná + hodiny, teplomer - DL3202/B
Kód: DL3202/BPodrobný popis
LED lampička CYNTHIA 6W stmievateľná + hodiny, teplomer - DL3202/B je vhodný do interiéru, kde má osvetlenie nielen praktickú, ale aj estetickú funkciu. V priestore pôsobí čisto a elegantne, pričom podporuje príjemnú atmosféru pri každodenných aktivitách.
Pri používaní oceníte najmä výkon 6W, svetelný tok 300Lm, krytie (ip) IP20, ktoré spolu vytvárajú vyvážený a praktický výsledok. Konštrukcia je pripravená na dlhodobé používanie a bezproblémové začlenenie do existujúceho priestoru alebo elektroinštalácie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Stolné lampy |
|---|---|
| EAN: | 8585040905888 |
| Časovač: | Nie |
| Krytie (IP): | IP20 |
| Napätie: | AC100-240V |
| Spínací cyklus: | 20 000x |
| Svetelný tok: | 300Lm |
| Výkon: | 6W |
| Výrobca: | NEDES |
| Bezdrôtové nabíjanie: | Nie |
| Bezdrôtové nabíjanie MT: | Nie |
| Chromatickosť (farba svetla): | 5500K - studená biela |
| Chromatičnosť (farba svetla): | 5500K - studená biela |
| Kód výrobcu: | DL3202/B |
| Materiál: | ABS-čierna |
| Možnosť stmievania: | Áno |
| Nabíjačka USB: | Nie |
| Nočné osvetlenie: | Nie |
| Spotreba: | 6W |
| Stmievateľná: | Áno |
| USB nabíjačka: | Nie |
| Životnosť: | 30 000h |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
