LED lampa s lupou, montáž na stôl, 3 dioptrie - NKLL 05
Kód: NKLL05Podrobný popis
LED lampa s lupou, montáž na stôl, 3 dioptrie - NKLL 05 sa hodí na každodenné osvetlenie interiéru s dôrazom na vzhľad aj praktickosť. Ponúka dobrý pomer dizajnu, funkčnosti a spoľahlivosti.
Z praktických parametrov zaujme najmä teplota chromatickosti 6000 K, rozmery šošovky Ø125 mm a rozmery hlavy 200x40x260 mm. Vďaka tomu sa produkt ľahšie začlení do bežnej aj profesionálnej prevádzky.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Stolné lampy |
|---|---|
| EAN: | 5998312785157 |
| Dĺžka napájacieho kábla: | 1,5M |
| Napájanie: | 230V~ / 50HZ |
| Počet svetelných zdrojov: | 56 ks |
| Teplota chromatickosti: | 6000 K |
| Výkon: | 9W |
| Výrobca: | Somogyi |
| Zdroj svetla: | led |
| Príslušenstvo: | držiaci zverák |
| Svietivosť: | 700 lm |
| Výška: | 2x410 mm |
| Možnosť umiestnenia na stôl: | Nie |
| Montáž na stôl: | Áno |
| Rozmery šošovky: | Ø125 mm |
| Zväčšenie: | 3 dioptrie |
| Rozmery hlavy: | 200x40x260 mm |
| Náhradná šošovka (opcia): | 5 dioptrií (NKL 5D) |
| Kód výrobcu: | NKLL05 |
| Hmotnosť: | 2,5 kg |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
