LED HQ reflektor 20W s držiakom / 4000K / BK / H - LF2022H
Kód: LF2022HPodrobný popis
LED HQ reflektor 20W s držiakom / 4000K / BK / H - LF2022H je vhodné pre exteriérové použitie, kde je dôležitá odolnosť, bezpečnosť a stabilné osvetlenie po zotmení. Výborne sa hodí na fasádu, vstupné priestory, chodníky, dvor alebo ďalšie vonkajšie zóny, v ktorých potrebujete spoľahlivé svetlo.
V praxi oceníte najmä výkon 20W, svetelný tok 1800Lm, teplota chromatickosti 4000K - neutrálna biela, ktoré spolu vytvárajú spoľahlivý a funkčný výsledok. Konštrukcia je pripravená na pravidelné používanie vo vonkajších podmienkach a na bezproblémové začlenenie do existujúcej elektroinštalácie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | LED reflektory |
|---|---|
| EAN: | 8585040903594 |
| Balenie: | 1/10 |
| Index podania farieb: | Ra≥80 |
| Krytie (IP): | IP44 |
| Materiál: | HQ aluminium - matný antikorózny nástrek |
| Napätie: | AC220-265V |
| Rozmery: | 176x250x21 |
| Senzor: | Nie |
| Spínací cyklus: | 25 000x |
| Svetelný tok: | 1800Lm |
| Teplota chromatickosti: | 4000K - neutrálna biela |
| Typ difúzora: | 4.0MM tvrdené reflexné sklo, ANTI-oslnivé |
| Výkon: | 20W |
| Výrobca: | NEDES |
| Zdroj svetla: | led |
| Životnosť LED: | 30 000 |
| Hmotnosť: | 580 |
| Kód výrobcu: | LF2022H |
| Led sú nevymeniteľné: | |
| Prívodný kábel: | 1,2m 3x1.0mm VDE, EU |
| Stmievateľná: | nie |
| Stupeň mechanickej ochrany: | IK08 |
| Uhol svetla: | 120° |
| Životnosť: | 30 000h |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
