LED dekoratívna žiarovka / filament 4W SMOKE - G250 / E27 / 1800K - ZSF101
Kód: ZSF101Podrobný popis
LED dekoratívna žiarovka / filament 4W SMOKE - G250 / E27 / 1800K - ZSF101 je vhodný do interiéru, kde má osvetlenie nielen praktickú, ale aj estetickú funkciu. V priestore pôsobí čisto a elegantne, pričom podporuje príjemnú atmosféru pri každodenných aktivitách.
Pri používaní oceníte najmä výkon 4W, svetelný tok 100Lm, teplota chromatickosti 1800K - teplá biela, ktoré spolu vytvárajú vyvážený a praktický výsledok. Konštrukcia je pripravená na dlhodobé používanie a bezproblémové začlenenie do existujúceho priestoru alebo elektroinštalácie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | LED žiarovky |
|---|---|
| EAN: | 8585040912770 |
| Index podania farieb: | Ra≥80 |
| Materiál: | sklo |
| Napätie: | AC220-240V |
| Pätica: | E27 |
| Rozmery: | Ø250x290 |
| Spínací cyklus: | 20 000x |
| Svetelný tok: | 100Lm |
| Teplota chromatickosti: | 1800K - teplá biela |
| Výkon: | 4W |
| Výrobca: | NEDES |
| Zdroj svetla: | led |
| Balenie: | 1/4 |
| Hmotnosť: | 1000 |
| Kód výrobcu: | ZSF101 |
| Led sú nevymeniteľné: | |
| Stmievateľná: | nie |
| Uhol svetla: | 320° |
| Životnosť: | 30 000h |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
