LED batériové svietidlo, univerzálne, samolepiace - GL 05
Kód: GL05Podrobný popis
LED batériové svietidlo, univerzálne, samolepiace - GL 05 prináša praktické riešenie ako praktický zdroj svetla do dielne, auta, domácnosti alebo exteriéru. Je vhodné tam, kde potrebujete mať svetlo vždy po ruke.
Z praktických parametrov zaujme najmä rozmery Ø10x3cm, napájanie 3x1,5V (AAA) batéria (nie je príslušenstvom) a počet svetelných zdrojov 1x3 W studená biela (4200 K) COB LED. Vďaka tomu sa produkt ľahšie začlení do bežnej aj profesionálnej prevádzky.
LED batériové svietidlo GL05 je vhodný pre zákazníkov, ktorí chcú praktický produkt s jasným použitím a bez zbytočne komplikovanej montáže či obsluhy.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Ručné/pracovné svietidlá |
|---|---|
| EAN: | 5999084937768 |
| Farba: | biela |
| Napájanie: | 3x1,5V (AAA) batéria (nie je príslušenstvom) |
| Počet svetelných zdrojov: | 1x3 W studená biela (4200 K) COB LED |
| Rozmery: | Ø10x3cm |
| Výrobca: | Somogyi |
| Zdroj svetla: | led |
| Kód výrobcu: | GL05 |
| Materiál: | plast |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
