LED atmosférická lampa STAR s diaľkovým ovládačom 12W / RGBIC+W - DL6401
Kód: DL6401Podrobný popis
LED atmosférická lampa STAR s diaľkovým ovládačom 12W / RGBIC+W - DL6401 je navrhnutý ako ovládacie príslušenstvo, ktoré zjednodušuje každodennú prácu so svietidlami. V praxi pomáha zvýšiť komfort obsluhy a umožňuje rýchlejšie prispôsobenie osvetlenia aktuálnym potrebám priestoru.
Pri používaní oceníte najmä výkon 12W, svetelný tok 1000Lm, teplota chromatickosti 3000K + RGB, ktoré spolu vytvárajú vyvážený a praktický výsledok. Konštrukcia je pripravená na dlhodobé používanie a bezproblémové začlenenie do existujúceho priestoru alebo elektroinštalácie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Stolné lampy |
|---|---|
| EAN: | 8585040912763 |
| Balenie: | 1/4 |
| Index podania farieb: | Ra≥80 |
| Materiál: | acryl / kov |
| Napätie: | AC220-240V |
| Rozmery: | Ø130x1040 |
| Spínací cyklus: | 20 000x |
| Svetelný tok: | 1000Lm |
| Teplota chromatickosti: | 3000K + RGB |
| Výkon: | 12W |
| Výrobca: | NEDES |
| Zdroj svetla: | led |
| Životnosť LED: | 30 000 |
| Hmotnosť: | 725 |
| Kód výrobcu: | DL6401 |
| Led sú nevymeniteľné: | |
| Stmievateľná: | áno |
| Životnosť: | 30 000h |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
