Lampa s lupou, montáž na stôl, 3 dioptrií - NKL 01
Kód: NKL01Podrobný popis
Lampa s lupou, montáž na stôl, 3 dioptrií - NKL 01 je vhodný ako štýlové a funkčné riešenie do moderných aj klasických interiérov. Pomáha vytvoriť vyvážené osvetlenie a prirodzene dopĺňa charakter priestoru.
Z praktických parametrov zaujme najmä teplota chromatickosti 6400 K, rozmery šošovky Ø125 mm a rozmery hlavy 26x20x3 cm. Vďaka tomu sa produkt ľahšie začlení do bežnej aj profesionálnej prevádzky.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Stolné lampy |
|---|---|
| EAN: | 5998312750025 |
| Dĺžka napájacieho kábla: | 1,7M |
| Napájanie: | 230V~ / 50HZ |
| Počet svetelných zdrojov: | 1 ks |
| Teplota chromatickosti: | 6400 K |
| Výkon: | 22W |
| Výrobca: | Somogyi |
| Zdroj svetla: | kruhová žiarivka |
| Príslušenstvo: | držiaci zverák |
| Svietivosť: | 1250 lm |
| Výška: | 42 + 40CM |
| Možnosť umiestnenia na stôl: | Nie |
| Montáž na stôl: | Áno |
| Rozmery šošovky: | Ø125 mm |
| Zväčšenie: | 3 dioptrie |
| Rozmery hlavy: | 26x20x3 cm |
| Náhradná šošovka (opcia): | 5 dioptrií (NKL 5D) |
| Kód výrobcu: | NKL01 |
| Hmotnosť: | 4,5 kg |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
