Lampa s lupou, montáž na stôl, 12 dioptrií - NKL 022
Kód: NKL022Podrobný popis
Lampa s lupou, montáž na stôl, 12 dioptrií - NKL 022 prináša praktické riešenie ako štýlové a funkčné riešenie do moderných aj klasických interiérov. Spája príjemný svetelný efekt s pohodlným každodenným používaním.
Z praktických parametrov zaujme najmä teplota chromatickosti 6400 K, rozmery šošovky Ø90 mm a dĺžka napájacieho kábla 1,5M. Vďaka tomu sa produkt ľahšie začlení do bežnej aj profesionálnej prevádzky.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Stolné lampy |
|---|---|
| EAN: | 5998312773741 |
| Dĺžka napájacieho kábla: | 1,5M |
| Napájanie: | 230V ~/ 50HZ |
| Počet svetelných zdrojov: | 1 ks |
| Teplota chromatickosti: | 6400 K |
| Výkon: | 12W |
| Výrobca: | Somogyi |
| Zdroj svetla: | kruhová žiarivka |
| Svietivosť: | 550 lm |
| Možnosť umiestnenia na stôl: | Áno |
| Montáž na stôl: | Nie |
| Rozmery šošovky: | Ø90 mm |
| Zväčšenie: | 3 dioptrie / 12 dioptrií |
| Kód výrobcu: | NKL022 |
| Hmotnosť: | 1,2 kg |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
