Kuchynská váha - HG M 15
Kód: HGM15Podrobný popis
Kuchynská váha - HG M 15 je vhodný pre každodenné používanie v domácnosti, technickej praxi alebo pri montáži podľa typu produktu. Je vhodný pre zákazníkov, ktorí hľadajú funkčný a dobre použiteľný produkt.
Z praktických parametrov zaujme najmä napájanie 2x1,5V (AAA) batéria, nie je príslušenstvom, meracia hranica 15 kg a presnosť merania 1 g. Produkt je pripravený na pravidelné používanie a zameriava sa na funkčný výsledok bez zbytočných kompromisov.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kuchynské váhy |
|---|---|
| EAN: | 5999084946722 |
| Napájanie: | 2x1,5V (AAA) batéria, nie je príslušenstvom |
| Výrobca: | Somogyi |
| Zobrazenie nízkeho napätia: | Áno |
| Meracia hranica: | 15 kg |
| Presnosť merania: | 1 g |
| Zobrazenie preťaženia: | Áno |
| Vypnutie: | automatický |
| Funkcia TARE: | Áno |
| Voliteľná jednotka merania: | g, kg, lb |
| Kód výrobcu: | HGM15 |
| Jednotky merania: | g, kg, lb |
| Typ vypnutia: | automatický |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
