Kuchynská váha, 5 kg - HG M 05
Kód: HGM05Podrobný popis
Kuchynská váha, 5 kg - HG M 05 sa hodí na spoľahlivé používanie v priestore, kde je dôležitá funkčnosť a jednoduché nasadenie. Ponúka vyváženú kombináciu funkčnosti, spoľahlivosti a praktického používania.
Z praktických parametrov zaujme najmä napájanie 2x1,5V (AAA) batéria, nie je príslušenstvom, displej LCD a meracia hranica 5 kg. Produkt je pripravený na pravidelné používanie a zameriava sa na funkčný výsledok bez zbytočných kompromisov.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kuchynské váhy |
|---|---|
| EAN: | 5999084946715 |
| Napájanie: | 2x1,5V (AAA) batéria, nie je príslušenstvom |
| Výrobca: | Somogyi |
| Displej: | LCD |
| Zobrazenie nízkeho napätia: | Áno |
| Meracia hranica: | 5 kg |
| Presnosť merania: | 1 g |
| Zobrazenie preťaženia: | Áno |
| Vypnutie: | automatický |
| Funkcia TARE: | Áno |
| Voliteľná jednotka merania: | voda ml/cup, mlieko ml/cup, g/oz, lb |
| Kód výrobcu: | HGM05 |
| Jednotky merania: | voda ml/cup, mlieko ml/cup, g/oz, lb |
| Typ displeja: | LCD |
| Typ vypnutia: | automatický |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
