Kombinovaný karbónový a halogénový ohrievač - FK 252
Kód: FK252Podrobný popis
Kombinovaný karbónový a halogénový ohrievač - FK 252 prináša praktické riešenie pre každodenné používanie v domácnosti, technickej praxi alebo pri montáži podľa typu produktu. Ponúka vyváženú kombináciu funkčnosti, spoľahlivosti a praktického používania.
Z praktických parametrov zaujme najmä krytie (ip) IPX4, rozmery ∅27x86 cm a časovač 6 h časovač vypnutia. Vďaka tomu sa produkt ľahšie začlení do bežnej aj profesionálnej prevádzky.
Vďaka vyváženej kombinácii parametrov a praktického využitia je kombinovaný karbónový a halogénový ohrievač - fk 252 pripravený na každodenné nasadenie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Ohrievače |
|---|---|
| EAN: | 5999084949624 |
| Časovač: | 6 h časovač vypnutia |
| Dĺžka napájacieho kábla: | 1,4M |
| Krytie (IP): | IPX4 |
| Napájanie: | 230V~ / 50HZ |
| Rozmery: | ∅27x86 cm |
| Výrobca: | Somogyi |
| Oscilácia: | Áno |
| Diaľkový ovládač: | Áno |
| Poznámka: | halogénová a karbónová vyhrievacia vložka |
| Umiestnenie: | stojanový |
| Stupne ohrievania / výkon: | 1200W |
| Automatické vypnutie v prípade prevrhnutia: | Áno |
| Kód výrobcu: | FK252 |
| Automatické vypnutie pri prevrhnutí: | Áno |
| Hmotnosť: | 4,5 kg |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
