Keramický ohrievač - FK 51
Kód: FK51Podrobný popis
Keramický ohrievač - FK 51 sa hodí pre každodenné používanie v domácnosti, technickej praxi alebo pri montáži podľa typu produktu. Je vhodný pre zákazníkov, ktorí hľadajú funkčný a dobre použiteľný produkt.
Z praktických parametrov zaujme najmä rozmery 15x24x9 cm, dĺžka napájacieho kábla 1,3M a napájanie 230V~ / 50HZ. Vďaka tomu sa produkt ľahšie začlení do bežnej aj profesionálnej prevádzky.
Vďaka vyváženej kombinácii parametrov a praktického využitia je keramický ohrievač - fk 51 pripravený na každodenné nasadenie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Keramické ohrievače |
|---|---|
| EAN: | 5999084949662 |
| Časovač: | Nie |
| Dĺžka napájacieho kábla: | 1,3M |
| Farba: | biela |
| Napájanie: | 230V~ / 50HZ |
| Rozmery: | 15x24x9 cm |
| Výkon: | 2 stupne ohrievania: 1000 / 1500W |
| Výrobca: | Somogyi |
| Ochrana proti prehriatiu: | Áno |
| Hlučnosť: | 50 dB(A) |
| Oscilácia: | 70° |
| Diaľkový ovládač: | Nie |
| Umiestnenie: | stojanový |
| Ionizátor: | Nie |
| Termostat: | Áno |
| Len režim ventilátora: | Áno |
| Automatické vypnutie v prípade prevrhnutia: | Áno |
| Kód výrobcu: | FK51 |
| Automatické vypnutie pri prevrhnutí: | Áno |
| Hmotnosť: | 2,5 kg |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
