Karbónový nástenný ohrievač - FK 25
Kód: FK25Podrobný popis
Karbónový nástenný ohrievač - FK 25 sa hodí pre každodenné používanie v domácnosti, technickej praxi alebo pri montáži podľa typu produktu. Ponúka vyváženú kombináciu funkčnosti, spoľahlivosti a praktického používania.
Z praktických parametrov zaujme najmä krytie (ip) IPX4, rozmery 74,5x10x20 cm a dĺžka napájacieho kábla 1,5M. Vďaka tomu sa produkt ľahšie začlení do bežnej aj profesionálnej prevádzky.
Vďaka vyváženej kombinácii parametrov a praktického využitia je karbónový nástenný ohrievač - fk 25 pripravený na každodenné nasadenie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nástenné ohrievače |
|---|---|
| EAN: | 5999084949631 |
| Dĺžka napájacieho kábla: | 1,5M |
| Krytie (IP): | IPX4 |
| Napájanie: | 230V~ / 50HZ |
| Rozmery: | 74,5x10x20 cm |
| Výrobca: | Somogyi |
| Poznámka: | karbónové vyhrievacie teleso |
| Umiestnenie: | nástenný |
| Stupne ohrievania / výkon: | 600W / 1200W |
| Kód výrobcu: | FK25 |
| Hmotnosť: | 2 kg |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
