Kalotový reproduktor - DTF 12
Kód: DTF12Podrobný popis
Kalotový reproduktor - DTF 12 sa hodí pre ozvučenie, prepojenie audio techniky a každodenné používanie zvukových zostáv. Je vhodný pre používateľov, ktorí chcú praktické a stabilné audio riešenie.
Z praktických parametrov zaujme najmä citlivosť reproduktora 91 dB, frekvenčné pásmo 2000 - 21000HZ a impedancia reproduktora 8 Ω. Vďaka tomu sa produkt ľahšie začlení do bežnej aj profesionálnej prevádzky.
Vďaka vyváženej kombinácii parametrov a praktického využitia je kalotový reproduktor - dtf 12 pripravený na každodenné nasadenie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Reproduktory |
|---|---|
| EAN: | 5998312729762 |
| Citlivosť reproduktora: | 91 dB |
| Frekvenčné pásmo: | 2000 - 21000HZ |
| Impedancia reproduktora: | 8 Ω |
| Výkon reproduktora: | 100 / 50W |
| Výrobca: | Somogyi |
| Cievka: | 1" |
| Magnet: | 8 Oz |
| Zaťažiteľnosť reproduktora: | 100 / 50W |
| Materiál kónusu: | hodváb |
| Magneticky tienený reproduktor: | Nie |
| Plnené ferrofluidom: | Áno |
| Kód výrobcu: | DTF12 |
| Magnet – sila: | 8 Oz |
| Menovitý priemer reproduktora: | 103MM |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
