Káblové sedlo na viazaciu pásku max 9MM čierna 100ks - TMS02/BK
Kód: TMS02/BKPodrobný popis
Káblové sedlo na viazaciu pásku max 9MM čierna 100ks - TMS02/BK je navrhnutý na praktické používanie v domácich aj komerčných priestoroch. Pri pravidelnej prevádzke ponúka vyvážený pomer funkčnosti, spoľahlivosti a používateľského komfortu.
Technické parametre sú vyvážené tak, aby produkt poskytoval stabilnú prevádzku a dlhodobý komfort. Konštrukcia je pripravená na dlhodobé používanie a bezproblémové začlenenie do existujúceho priestoru alebo elektroinštalácie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Úchyty, spony, kotviaci materiál |
|---|---|
| EAN: | 8585040906793 |
| Materiál: | PA 6.6 |
| Rozmery: | 9x15 |
| Výrobca: | NEDES |
| Balenie: | 1bal=100/120bal=12000 |
| Farba: | čierna |
| Kód výrobcu: | TMS02/BK |
| Odolnosť voči uv žiareniu: | áno |
| Pre pásku s max.rozmerom: | 9mm |
| Prípustná teplota okolia: | -20° - +85°C |
| Rozmer diery na skrutku: | 4,5mm |
| Stupeň odolnosti voči ohňu: | 94V-2 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
