Káblové sedlo na viazaciu pásku max 4,8MM čierna 100ks - TMS01/BK
Kód: TMS01/BKPodrobný popis
Káblové sedlo na viazaciu pásku max 4,8MM čierna 100ks - TMS01/BK je navrhnutý na praktické používanie v domácich aj komerčných priestoroch. Pri pravidelnej prevádzke ponúka vyvážený pomer funkčnosti, spoľahlivosti a používateľského komfortu.
Technické parametre sú vyvážené tak, aby produkt poskytoval stabilnú prevádzku a dlhodobý komfort. Konštrukcia je pripravená na dlhodobé používanie a bezproblémové začlenenie do existujúceho priestoru alebo elektroinštalácie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Úchyty, spony, kotviaci materiál |
|---|---|
| EAN: | 8585040906786 |
| Materiál: | PA 6.6 |
| Rozmery: | 9x9 |
| Výrobca: | NEDES |
| Balenie: | 1bal=100/300bal=30000 |
| Farba: | čierna |
| Kód výrobcu: | TMS01/BK |
| Odolnosť voči uv žiareniu: | áno |
| Pre pásku s max.rozmerom: | 4,8mm |
| Prípustná teplota okolia: | -20° - +85°C |
| Rozmer diery na skrutku: | 4,5mm |
| Stupeň odolnosti voči ohňu: | 94V-2 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
