Internetové rádio, 5in1, čierna - INR 5000/BK
Kód: INR5000/BKPodrobný popis
Internetové rádio, 5in1, čierna - INR 5000/BK prináša praktické riešenie na praktické doplnenie alebo zapojenie audio systému v domácnosti aj pri technickom nasadení. Ponúka dobrý pomer funkčnosti, kompatibility a jednoduchej manipulácie.
Z praktických parametrov zaujme najmä rozmery 295x120x160 mm, napájanie adaptér a výkon 2x5 W. Produkt je pripravený na pravidelné používanie a zameriava sa na funkčný výsledok bez zbytočných kompromisov.
Vďaka vyváženej kombinácii parametrov a praktického využitia je internetové rádio inr5000/bk pripravený na každodenné nasadenie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Rádiá a retro rádiá |
|---|---|
| EAN: | 5999084950651 |
| Napájanie: | adaptér |
| Rozmery: | 295x120x160 mm |
| Výkon: | 2x5 W |
| Výrobca: | Somogyi |
| Rádiofrekvenčné pásmo: | DAB /DAB / FM RDS |
| Digitálne hodiny: | Áno |
| Pripojovacia zásuvka pre slúchadlá: | Ø3,5MM jack |
| Budenie: | Áno |
| Zásuvka pre sieťový adaptér: | Áno |
| Kód výrobcu: | INR5000/BK |
| Hmotnosť: | 1,6 kg |
| Rádiové pásma: | DAB /DAB / FM RDS |
| Výstup na slúchadlá: | Ø3,5MM jack |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
