Húkačka, 1 melódia - SZ 3-1
Kód: SZ3-1Podrobný popis
Húkačka, 1 melódia - SZ 3-1 sa hodí na spoľahlivé používanie v priestore, kde je dôležitá funkčnosť a jednoduché nasadenie. Ponúka vyváženú kombináciu funkčnosti, spoľahlivosti a praktického používania.
Z praktických parametrov zaujme najmä rozmery Ø87x104x112, napájanie 6 - 15V DC a výkon 20W. Produkt je pripravený na pravidelné používanie a zameriava sa na funkčný výsledok bez zbytočných kompromisov.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zabezpečovacia technika |
|---|---|
| EAN: | 5998312704592 |
| Napájanie: | 6 - 15V DC |
| Rozmery: | Ø87x104x112 |
| Výkon: | 20W |
| Výrobca: | Somogyi |
| Hlasitosť: | 108 dB |
| Hlas: | 1 melódia |
| Kód výrobcu: | SZ3-1 |
| Typ hlasu / zvukovej signalizácie: | 1 melódia |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
