Húkačka, 1 melódia - SZ 1-1
Kód: SZ1-1Podrobný popis
Húkačka, 1 melódia - SZ 1-1 je vhodný ako praktické riešenie pre bežné aj náročnejšie použitie podľa konkrétnej aplikácie. Pomáha dosiahnuť spoľahlivý výsledok bez zbytočne zložitého používania.
Z praktických parametrov zaujme najmä rozmery 45x40x60 mm, napájanie 6 - 15V DC a výkon 20W. V praxi oceníte najmä spoľahlivú prevádzku, jednoduchšie používanie a kompatibilitu s bežnými aplikáciami.
Vďaka vyváženej kombinácii parametrov a praktického využitia je húkačka sz1-1 pripravený na každodenné nasadenie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zabezpečovacia technika |
|---|---|
| EAN: | 5998312704585 |
| Napájanie: | 6 - 15V DC |
| Rozmery: | 45x40x60 mm |
| Výkon: | 20W |
| Výrobca: | Somogyi |
| Hlasitosť: | 100 dB |
| Hlas: | 1 melódia |
| Kód výrobcu: | SZ1-1 |
| Typ hlasu / zvukovej signalizácie: | 1 melódia |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
