ENRIQUE krištáľový závesný luster - N2004
Kód: N2004Podrobný popis
ENRIQUE krištáľový závesný luster - N2004 je vhodný do interiéru, kde má osvetlenie nielen praktickú, ale aj estetickú funkciu. V priestore pôsobí čisto a elegantne, pričom podporuje príjemnú atmosféru pri každodenných aktivitách.
Pri používaní oceníte najmä výkon 20W, svetelný tok 1100Lm, teplota chromatickosti 3000K - 6000K, ktoré spolu vytvárajú vyvážený a praktický výsledok. Konštrukcia je pripravená na dlhodobé používanie a bezproblémové začlenenie do existujúceho priestoru alebo elektroinštalácie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dizajnové svietidlá |
|---|---|
| EAN: | 8585040919762 |
| Balenie: | 1 |
| Index podania farieb: | Ra≥80 |
| Krytie (IP): | IP20 |
| Materiál: | metal + kryštál |
| Napätie: | AC220-240V |
| Rozmery: | 1000x1250 |
| Spínací cyklus: | 25 000x |
| Svetelný tok: | 1100Lm |
| Teplota chromatickosti: | 3000K - 6000K |
| Výkon: | 20W |
| Výrobca: | NEDES |
| Zdroj svetla: | led |
| Životnosť LED: | 30 000 |
| Diaľkový ovládač: | RF 2,4GHz |
| Hmotnosť: | 3000 |
| Kód výrobcu: | N2004 |
| Led sú nevymeniteľné: | |
| Nočný režim: | áno |
| Stmievanie: | áno |
| Uhol svetla: | 180° |
| Životnosť: | 30 000h |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
