Elektrický plašič so súmrakovým senzorom ESR01A
Kód: ESR01APodrobný popis
Elektrický plašič so súmrakovým senzorom ESR01A prináša praktické riešenie pre každodenné používanie v domácnosti, technickej praxi alebo pri montáži podľa typu produktu. Ponúka vyváženú kombináciu funkčnosti, spoľahlivosti a praktického používania.
Z praktických parametrov zaujme najmä rozmery ∅3,7x16 cm, napájanie 9V (6LR61) batéria, nie je príslušenstvom a účinný proti škorec. V praxi oceníte najmä spoľahlivú prevádzku, jednoduchšie používanie a kompatibilitu s bežnými aplikáciami.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zabezpečovacia technika |
|---|---|
| EAN: | 5999888031648 |
| Napájanie: | 9V (6LR61) batéria, nie je príslušenstvom |
| Rozmery: | ∅3,7x16 cm |
| Výrobca: | Somogyi |
| Účinný proti: | škorec |
| Na vonkajšie použitie: | Áno |
| Charakteristiky: | súmrakový spínač, funguje len pri dennom svetle |
| Kód výrobcu: | ESR01A |
| Hmotnosť: | 120 g |
| Vhodné na vonkajšie použitie: | Áno |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
