Elektrický plašič holubov EGR01
Kód: EGR01Podrobný popis
Elektrický plašič holubov EGR01 sa hodí pre každodenné používanie v domácnosti, technickej praxi alebo pri montáži podľa typu produktu. Pomáha dosiahnuť spoľahlivý výsledok bez zbytočne zložitého používania.
Z praktických parametrov zaujme najmä rozmery ∅3,7x16 cm, napájanie 9V (6LR61) batéria, nie je príslušenstvom a účinný proti holub. V praxi oceníte najmä spoľahlivú prevádzku, jednoduchšie používanie a kompatibilitu s bežnými aplikáciami.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Odpudzovače a plašiče |
|---|---|
| EAN: | 5999888031679 |
| Napájanie: | 9V (6LR61) batéria, nie je príslušenstvom |
| Rozmery: | ∅3,7x16 cm |
| Výrobca: | Somogyi |
| Účinný proti: | holub |
| Na vonkajšie použitie: | Áno |
| Kód výrobcu: | EGR01 |
| Hmotnosť: | 120 g |
| Vhodné na vonkajšie použitie: | Áno |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
