Elektrický plašič divej zveri so súmrakovým senzorom EVR01A
Kód: EVR01APodrobný popis
Elektrický plašič divej zveri so súmrakovým senzorom EVR01A je vhodný na spoľahlivé používanie v priestore, kde je dôležitá funkčnosť a jednoduché nasadenie. Pomáha dosiahnuť spoľahlivý výsledok bez zbytočne zložitého používania.
Z praktických parametrov zaujme najmä rozmery ∅3,7x16 cm, napájanie 9V (6LR61) batéria, nie je príslušenstvom a charakteristiky súmrakový senzor, funguje len v tme. Vďaka tomu sa produkt ľahšie začlení do bežnej aj profesionálnej prevádzky.
Vďaka vyváženej kombinácii parametrov a praktického využitia je elektrický plašič divej zveri so súmrakovým senzorom evr01a pripravený na každodenné nasadenie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zabezpečovacia technika |
|---|---|
| EAN: | 5999888031662 |
| Napájanie: | 9V (6LR61) batéria, nie je príslušenstvom |
| Rozmery: | ∅3,7x16 cm |
| Výrobca: | Somogyi |
| Charakteristiky: | súmrakový senzor, funguje len v tme |
| Kód výrobcu: | EVR01A |
| Hmotnosť: | 120 g |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
