Elektrický plašič divej zveri EVR01
Kód: EVR01Podrobný popis
Elektrický plašič divej zveri EVR01 je vhodný pre každodenné používanie v domácnosti, technickej praxi alebo pri montáži podľa typu produktu. Je vhodný pre zákazníkov, ktorí hľadajú funkčný a dobre použiteľný produkt.
Z praktických parametrov zaujme najmä rozmery ∅3,7x16 cm, napájanie 9V (6LR61) batéria, nie je príslušenstvom a hmotnosť 120 g. V praxi oceníte najmä spoľahlivú prevádzku, jednoduchšie používanie a kompatibilitu s bežnými aplikáciami.
Vďaka vyváženej kombinácii parametrov a praktického využitia je elektrický plašič divej zveri evr01 pripravený na každodenné nasadenie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Odpudzovače a plašiče |
|---|---|
| EAN: | 5999888031655 |
| Napájanie: | 9V (6LR61) batéria, nie je príslušenstvom |
| Rozmery: | ∅3,7x16 cm |
| Výrobca: | Somogyi |
| Na vonkajšie použitie: | Áno |
| Kód výrobcu: | EVR01 |
| Hmotnosť: | 120 g |
| Vhodné na vonkajšie použitie: | Áno |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
