Elektrický krb - FKK 15
Kód: FKK15Podrobný popis
Elektrický krb - FKK 15 je vhodný ako praktické riešenie pre bežné aj náročnejšie použitie podľa konkrétnej aplikácie. Ponúka vyváženú kombináciu funkčnosti, spoľahlivosti a praktického používania.
Z praktických parametrov zaujme najmä rozmery 39,5x56,5x23 cm, dĺžka napájacieho kábla 1,6M a napájanie 230V~ / 50HZ. Produkt je pripravený na pravidelné používanie a zameriava sa na funkčný výsledok bez zbytočných kompromisov.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Elektrické krby |
|---|---|
| EAN: | 5999084940102 |
| Dĺžka napájacieho kábla: | 1,6M |
| Napájanie: | 230V~ / 50HZ |
| Rozmery: | 39,5x56,5x23 cm |
| Výkon: | 1000W / 2000W |
| Výrobca: | Somogyi |
| Zdroj svetla: | led |
| Hlučnosť: | 50 dB(A) |
| Umiestnenie: | stojanový |
| Stupne teploty: | 1000W / 2000W |
| Termostat: | mechanický |
| Ventilátor: | Áno |
| Kód výrobcu: | FKK15 |
| Hmotnosť: | 5,2 kg |
| Materiál: | plast |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
