Elektrický krb - FKK 14
Kód: FKK14Podrobný popis
Elektrický krb - FKK 14 je vhodný ako praktické riešenie pre bežné aj náročnejšie použitie podľa konkrétnej aplikácie. Pomáha dosiahnuť spoľahlivý výsledok bez zbytočne zložitého používania.
Z praktických parametrov zaujme najmä rozmery D41x65 cm, dĺžka napájacieho kábla 1,6M a napájanie 230V~ / 50HZ. Vďaka tomu sa produkt ľahšie začlení do bežnej aj profesionálnej prevádzky.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Elektrické krby |
|---|---|
| EAN: | 5999084949686 |
| Dĺžka napájacieho kábla: | 1,6M |
| Napájanie: | 230V~ / 50HZ |
| Rozmery: | D41x65 cm |
| Výkon: | 1000W / 2000W |
| Výrobca: | Somogyi |
| Zdroj svetla: | LED (5W) |
| Hlučnosť: | 50 dB(A) |
| Umiestnenie: | stojanový |
| Stupne teploty: | 1000W / 2000W |
| Termostat: | mechanický |
| Ventilátor: | Áno |
| Kód výrobcu: | FKK14 |
| Hmotnosť: | 14 kg |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
