Eaton Zvončekový transformátor TR-G3/8 230V → 4/8/12V, max 1A, 2 moduly 272481
Kód: 272481Podrobný popis
Zvončekový transformátor Eaton TR-G3/8 (kód 272481) je produkt zo série TR-G. Technické údaje: menovitý prúd: 1 A; menovité napätie: 230 V; moduly: 2. Normy a certifikácie: RoHS conform.Dodatočné parametre
| Kategória: | Transformátory a zdroje |
|---|---|
| EAN: | 4015082724818 |
| Menovité napätie: | 230V |
| Menovitý prúd: | 1A |
| Moduly: | 2 |
| Sekundárne napätie: | 4/8/12V |
| Sekundárny prúd: | 1/1/0.67A |
| Séria: | TR-G |
| Typ prístroja: | Zvončekový transformátor |
| Výrobca: | Eaton |
| Kód výrobcu: | 272481 |
| Model: | TR-G3/8 |
| Normy a certifikácie: | RoHS conform |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
