Eaton Zvončekový transformátor TR-G3/18 230V → 4/8/12V, max 2A, 2 moduly 272483
Kód: 272483Podrobný popis
Zvončekový transformátor Eaton TR-G3/18 (kód 272483) je produkt zo série TR-G. Technické údaje: menovitý prúd: 2 A; menovité napätie: 230 V; moduly: 2. Normy a certifikácie: RoHS conform.Dodatočné parametre
| Kategória: | Transformátory a zdroje |
|---|---|
| EAN: | 4015082724832 |
| Menovité napätie: | 230V |
| Menovitý prúd: | 2A |
| Moduly: | 2 |
| Sekundárne napätie: | 4/8/12V |
| Sekundárny prúd: | 2/2/1.5A |
| Séria: | TR-G |
| Typ prístroja: | Zvončekový transformátor |
| Výrobca: | Eaton |
| Kód výrobcu: | 272483 |
| Model: | TR-G3/18 |
| Normy a certifikácie: | RoHS conform |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
