Eaton Motorový istič PKZM01-4-EA 3P, Ir 2.5–4A, 440V, 50KA, IP20 189887
Kód: 189887Podrobný popis
Motorový istič Eaton PKZM01-4-EA (kód 189887) je produkt zo série PKZM01. Technické údaje: počet pólov: 3; menovitý prúd / nastavenie Ir: 2.5–4 A; menovité napätie: 440 V; skratová vypínacia schopnosť: 50 kA; typ napätia: AC; frekvencia: 50–60 Hz; krytie: IP20; moduly: 2.5. Normy a certifikácie: CE Marked, RoHS conform, IEC/EN 60947-4-1.Dodatočné parametre
| Kategória: | Motorové istiace prístroje |
|---|---|
| EAN: | 4015081878833 |
| Frekvencia: | 50–60HZ |
| Krytie (IP): | IP20 |
| Menovité napätie: | 440V |
| Menovitý prúd: | 2.5–4A |
| Moduly: | 2.5 |
| Nastavenie Ir: | 2.5–4A |
| Počet pólov: | 3 |
| Séria: | PKZM01 |
| Skratová vypínacia schopnosť [kA]: | 50KA |
| Typ napätia: | AC |
| Typ prístroja: | Motorový istič |
| Výrobca: | Eaton |
| Kód výrobcu: | 189887 |
| Model: | PKZM01-4-EA |
| Normy a certifikácie: | CE Marked, RoHS conform, IEC/EN 60947-4-1 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
