Eaton Inštalačný stýkač Z-SCH230/40-40 230V AC/50HZ, 40A, 4NO, IP40 248852
Kód: 248852Podrobný popis
Inštalačný stýkač Eaton Z-SCH230/40-40 (kód 248852) je produkt zo série Z-SCH. Technické údaje: menovitý prúd: 40 A; menovité napätie: 440 V; typ napätia: AC; frekvencia: 50 Hz; krytie: IP40; moduly: 3. Normy a certifikácie: EN IEC 60947-4-1, RoHS conform, CE.Dodatočné parametre
| Kategória: | Stykače a relé |
|---|---|
| EAN: | 4015082488529 |
| Frekvencia: | 50HZ |
| Kontakty: | 4NO |
| Krytie (IP): | IP40 |
| Menovité napätie: | 440V |
| Menovitý prúd: | 40A |
| Moduly: | 3 |
| Napätie cievky: | 230V |
| Séria: | Z-SCH |
| Typ napätia: | AC |
| Typ prístroja: | Inštalačný stýkač |
| Výrobca: | Eaton |
| Kód výrobcu: | 248852 |
| Model: | Z-SCH230/40-40 |
| Normy a certifikácie: | EN IEC 60947-4-1, RoHS conform, CE |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
