Digitálny termostat, programovateľný, čierny THE25B
Kód: THE25BPodrobný popis
Digitálny termostat, programovateľný, čierny THE25B je vhodný na spoľahlivé používanie v priestore, kde je dôležitá funkčnosť a jednoduché nasadenie. Pomáha dosiahnuť spoľahlivý výsledok bez zbytočne zložitého používania.
Z praktických parametrov zaujme najmä krytie (ip) IP20, napájanie 2x1,5V (AAA) batéria, nie je príslušenstvom a n/a 5 – 35°C, 3 prevádzkové režimy (manuálny / podľa programu / neprítomnosť). Vďaka tomu sa produkt ľahšie začlení do bežnej aj profesionálnej prevádzky.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Termostaty |
|---|---|
| EAN: | Kus |
| Krytie (IP): | IP20 |
| Napájanie: | 2x1,5V (AAA) batéria, nie je príslušenstvom |
| Výrobca: | Somogyi |
| Príslušenstvo: | hmoždinky, skrutky |
| N/A: | 5 – 35°C, 3 prevádzkové režimy (manuálny / podľa programu / neprítomnosť) |
| Funkcie: | detekcia otvorenia okna |
| Displej: | LCD |
| Umiestnenie na stenu: | Áno |
| Programovateľné: | 7 dní, 4 programovateľné spínacie body/deň |
| Meranie: | 0.5°C presnosť |
| Ochrana proti zamrznutiu: | áno, dá sa nastaviť 5-15°C |
| Kód výrobcu: | THE25B |
| Presnosť merania: | 0.5°C presnosť |
| Programovateľné funkcie: | 7 dní, 4 programovateľné spínacie body/deň |
| Typ displeja: | LCD |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
