Digitálny multimeter - SMA 830
Kód: SMA830Podrobný popis
Digitálny multimeter - SMA 830 je vhodný ako praktický nástroj pre údržbu, diagnostiku a technické zásahy. Uľahčuje prácu pri meraní a pomáha mať výsledky prehľadne pod kontrolou.
Z praktických parametrov zaujme najmä rozmery 138MM x 69MM x 31MM, napájanie 9V (6F22) a displej digitálny. Produkt je pripravený na pravidelné používanie a zameriava sa na funkčný výsledok bez zbytočných kompromisov.
Vďaka vyváženej kombinácii parametrov a praktického využitia je digitálny multimeter - sma 830 pripravený na každodenné nasadenie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Meranie a testovanie |
|---|---|
| EAN: | 5999084918149 |
| Kategória merania: | CAT II 600V |
| Napájanie: | 9V (6F22) |
| Rozmery: | 138MM x 69MM x 31MM |
| Výrobca: | Somogyi |
| Príslušenstvo: | merací hrot, batéria |
| Displej: | digitálny |
| Jednosmerné napätie: | 200MV / 2V / 20V / 200V / 600V |
| Striedavé napätie: | 200V / 600V |
| Jednosmerný prúd: | 20 µA / 200 µA / 2MA / 20MA / 200MA / 10A |
| Odpor: | 200 Ω / 2 KΩ / 20 kΩ / 200 KΩ / 2 MΩ |
| Test diódy: | Áno |
| Test prerušenia obvodu: | Áno |
| Počítadlo: | 1999 |
| Uloženie meranej hodnoty: | Áno |
| Kód výrobcu: | SMA830 |
| Merací rozsah – jednosmerný prúd (DC): | 20 µA / 200 µA / 2MA / 20MA / 200MA / 10A |
| Počítadlo displeja (counts): | 1999 |
| Rozsah merania odporu: | 200 Ω / 2 KΩ / 20 kΩ / 200 KΩ / 2 MΩ |
| Rozsah merania striedavého napätia: | 200V / 600V |
| Test prerušenia obvodu (continuity): | Áno |
| Typ displeja: | digitálny |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
