Digitálny multimeter - SMA 64
Kód: SMA64Podrobný popis
Digitálny multimeter - SMA 64 je vhodný na kontrolu, servis a bežné meranie v elektroinštalácii, dielni alebo technickej prevádzke. Uľahčuje prácu pri meraní a pomáha mať výsledky prehľadne pod kontrolou.
Z praktických parametrov zaujme najmä kapacita 2 nF / 20 nF / 200 nF / 2µF / 200 µF, rozmery 195MM x 92MM x 55MM a napájanie 9V (6F22). Produkt je pripravený na pravidelné používanie a zameriava sa na funkčný výsledok bez zbytočných kompromisov.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Meranie a testovanie |
|---|---|
| EAN: | 5999084918118 |
| Kategória merania: | CAT II 1000V, CAT III 600V |
| Napájanie: | 9V (6F22) |
| Rozmery: | 195MM x 92MM x 55MM |
| Výrobca: | Somogyi |
| Príslušenstvo: | merací hrot, sonda na meranie teploty, zásuvka na testovanie tranzistora, batéria |
| Displej: | digitálny |
| Kapacita: | 2 nF / 20 nF / 200 nF / 2µF / 200 µF |
| Teplota: | -20°C - 1000°C |
| Jednosmerné napätie: | 200MV / 2V / 20V / 200V / 1000V |
| Striedavé napätie: | 2V / 20V / 200V /750V |
| Jednosmerný prúd: | 2MA / 20MA / 200MA / 10A |
| Striedavý prúd: | 20MA / 200MA / 10A |
| Odpor: | 200 Ω / 2 KΩ / 20 kΩ / 200 KΩ / 2 MΩ / 20 MΩ / 200 MΩ |
| Frekvencia: | 20KHZ |
| Test diódy: | Áno |
| Test prerušenia obvodu: | Áno |
| Počítadlo: | 1999 |
| Meranie tranzistora: | Áno |
| Automatické vypnutie: | Áno |
| Uloženie meranej hodnoty: | Áno |
| Ručná zmena meracej hranice: | Áno |
| Kód výrobcu: | SMA64 |
| Merací rozsah – jednosmerný prúd (DC): | 2MA / 20MA / 200MA / 10A |
| Merací rozsah – striedavý prúd (AC): | 20MA / 200MA / 10A |
| Počítadlo displeja (counts): | 1999 |
| Rozsah merania frekvencie: | 20KHZ |
| Rozsah merania odporu: | 200 Ω / 2 KΩ / 20 kΩ / 200 KΩ / 2 MΩ / 20 MΩ / 200 MΩ |
| Rozsah merania striedavého napätia: | 2V / 20V / 200V /750V |
| Test prerušenia obvodu (continuity): | Áno |
| Typ displeja: | digitálny |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
