Digitálny multimeter - SMA 19
Kód: SMA19Podrobný popis
Digitálny multimeter - SMA 19 prináša praktické riešenie na kontrolu, servis a bežné meranie v elektroinštalácii, dielni alebo technickej prevádzke. Je vhodný pre používateľov, ktorí potrebujú funkčné a spoľahlivé meracie riešenie.
Z praktických parametrov zaujme najmä kapacita 6 nF / 60 nF / 600 nF / 6µF / 60 µF / 600 µF / 60 mF / 100 mF, rozmery 204x93x57 mm a displej digitálny. Vďaka tomu sa produkt ľahšie začlení do bežnej aj profesionálnej prevádzky.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Meranie a testovanie |
|---|---|
| EAN: | 5999084941222 |
| Kategória merania: | CAT IV 600V, CAT III 1000 |
| Rozmery: | 204x93x57 mm |
| Výrobca: | Somogyi |
| Displej: | digitálny |
| Kapacita: | 6 nF / 60 nF / 600 nF / 6µF / 60 µF / 600 µF / 60 mF / 100 mF |
| Teplota: | -20°C - 1000°C |
| Jednosmerné napätie: | 600MV / 6V / 60V / 600V / 1000V |
| Striedavé napätie: | 6V / 60V / 600V / 750V |
| Jednosmerný prúd: | 60 µA / 600 µA / 6MA / 60MA / 600MA / 10A |
| Striedavý prúd: | 60 µA / 600 µA / 6MA / 60MA / 600MA / 10A |
| Odpor: | 600 Ω / 6 KΩ / 60 KΩ / 600 KΩ / 6 MΩ / 60 MΩ |
| Frekvencia: | 9.999HZ - 9.999MHZ |
| Test diódy: | Áno |
| Test prerušenia obvodu: | Áno |
| Počítadlo: | 6000 |
| Meranie tranzistora: | Áno |
| Automatická zmena meracej hranice: | Áno |
| Osvetlenie pozadia: | Áno |
| Kód výrobcu: | SMA19 |
| Merací rozsah – jednosmerný prúd (DC): | 60 µA / 600 µA / 6MA / 60MA / 600MA / 10A |
| Merací rozsah – striedavý prúd (AC): | 60 µA / 600 µA / 6MA / 60MA / 600MA / 10A |
| Počítadlo displeja (counts): | 6000 |
| Rozsah merania frekvencie: | 9.999HZ - 9.999MHZ |
| Rozsah merania odporu: | 600 Ω / 6 KΩ / 60 KΩ / 600 KΩ / 6 MΩ / 60 MΩ |
| Rozsah merania striedavého napätia: | 6V / 60V / 600V / 750V |
| Test prerušenia obvodu (continuity): | Áno |
| Typ displeja: | digitálny |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
