Digitálny LED budík, biele drevo - OC 07
Kód: OC07Podrobný popis
Digitálny LED budík, biele drevo - OC 07 je vhodný na spoľahlivé používanie v priestore, kde je dôležitá funkčnosť a jednoduché nasadenie. Ponúka vyváženú kombináciu funkčnosti, spoľahlivosti a praktického používania.
Z praktických parametrov zaujme najmä rozmery 150x80x90 mm, rozmer displeja 120x22 mm a zobrazenie vnútornej teploty 0…50°C. Produkt je pripravený na pravidelné používanie a zameriava sa na funkčný výsledok bez zbytočných kompromisov.
Digitálny LED budík OC07 je vhodný pre zákazníkov, ktorí chcú praktický produkt s jasným použitím a bez zbytočne komplikovanej montáže či obsluhy.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hodiny a budíky |
|---|---|
| EAN: | 5999084950682 |
| Rozmery: | 150x80x90 mm |
| Výrobca: | Somogyi |
| Budenie: | Áno |
| Zobrazenie času 12/24 h: | Áno |
| Zobrazenie vnútornej teploty: | 0…50°C |
| Časová pamäť: | áno (CR 2032 je príslušenstvom) |
| Rozmer displeja: | 120x22 mm |
| Kód výrobcu: | OC07 |
| Hmotnosť: | 230 g |
| Materiál: | drevo |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
