Bezdrôtový zvonček, 100M, 3xAA - DB 1020DC
Kód: DB1020DCPodrobný popis
Bezdrôtový zvonček, 100M, 3xAA - DB 1020DC sa hodí ako praktické riešenie pre bežné aj náročnejšie použitie podľa konkrétnej aplikácie. Pomáha dosiahnuť spoľahlivý výsledok bez zbytočne zložitého používania.
Z praktických parametrov zaujme najmä rozmery rozmery zvončeka: 94x70x30 mm / rozmery tlačidla: 89x89x15 mm, napájanie napájanie tlačidla: 1x3 V (CR2032) gombíková batéria, je príslušenstvom / napájanie zvončeka: 3x1,5V AA (LR6) batéria, nie je pr a prevádzková frekvencia 433,9MHZ. Vďaka tomu sa produkt ľahšie začlení do bežnej aj profesionálnej prevádzky.
Produkt je navrhnutý tak, aby spájal funkčnosť, spoľahlivosť a pohodlné používanie v praxi.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zvončeky |
|---|---|
| EAN: | 5999084946814 |
| Napájanie: | napájanie tlačidla: 1x3 V (CR2032) gombíková batéria, je príslušenstvom / napájanie zvončeka: 3x1,5V AA (LR6) batéria, nie je pr |
| Rozmery: | rozmery zvončeka: 94x70x30 mm / rozmery tlačidla: 89x89x15 mm |
| Výrobca: | Somogyi |
| Prevádzková frekvencia: | 433,9MHZ |
| Dosah na otvorenom teréne: | cca.100M |
| Napájanie zvončeka: | 3x1,5V AA (LR6) batéria, nie je príslušenstvom |
| Napájanie tlačidla: | 1x3 V (CR2032) gombíková batéria, je príslušenstvom |
| Kód výrobcu: | DB1020DC |
| Dosah na otvorenom priestranstve: | cca.100M |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
