Bezdrôtový vonkajší-vnútorný teplomer s budíkom - HC 11
Kód: HC11Podrobný popis
Bezdrôtový vonkajší-vnútorný teplomer s budíkom - HC 11 sa hodí ako praktické riešenie pre bežné aj náročnejšie použitie podľa konkrétnej aplikácie. Pomáha dosiahnuť spoľahlivý výsledok bez zbytočne zložitého používania.
Z praktických parametrov zaujme najmä rozmery vonkajšej jednotky 6x9,5x2,5CM, rozmery vnútornej jednotky 7,5x12, 5x2 cm a rozmer displeja vnútornej jednotky 4,1x5,3CM. V praxi oceníte najmä spoľahlivú prevádzku, jednoduchšie používanie a kompatibilitu s bežnými aplikáciami.
Bezdrôtový vonkajší-vnútorný teplomer s budíkom - HC 11 je vhodný pre zákazníkov, ktorí chcú praktický produkt s jasným použitím a bez zbytočne komplikovanej montáže či obsluhy.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Meteostanice |
|---|---|
| EAN: | 5999084903831 |
| Výrobca: | Somogyi |
| Osvetlenie pozadia: | Nie |
| Zobrazenie času 12/24 h: | Áno |
| Zobrazenie vnútornej teploty: | -9°C - +50°C |
| Frekvencia vonk. jednotky / dosah: | 433,92MHZ / max. 60M |
| Maximálny počet vonkajších jednotiek: | 1 ks |
| Príslušenstvo vonkajšia jednotka: | 1 |
| Dotykový displej: | Nie |
| Barometer: | Nie |
| Zobrazenie vonkajšej teploty: | -20°C - +60°C |
| Zobrazenie vonkajšej vlhkosti vzduchu: | Nie |
| Zobrazenie vnútornej vlhkosti vzduchu: | Nie |
| Zobrazenie maximálnej a minimálnej hodnoty: | Áno |
| Napájanie vonkajšej jednotky: | 2 x (AAA) batéria (nie je príslušenstvo) |
| Napájanie vnútornej jednotky: | 2 x (AAA) batéria (nie je príslušenstvo) |
| Rozmery vonkajšej jednotky: | 6x9,5x2,5CM |
| Rozmery vnútornej jednotky: | 7,5x12, 5x2 cm |
| Rozmer displeja vnútornej jednotky: | 4,1x5,3CM |
| Hodiny riadené rádiovým signálom DCF77: | Nie |
| Časové pásmo: | Nie |
| Opakované budenie: | 1 |
| Kód výrobcu: | HC11 |
| Frekvencia vonkajšej jednotky a dosah: | 433,92MHZ / max. 60M |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
