Basový reproduktor - SPA 4050
Kód: SPA4050Podrobný popis
Basový reproduktor - SPA 4050 je vhodný pre ozvučenie, prepojenie audio techniky a každodenné používanie zvukových zostáv. Je vhodný pre používateľov, ktorí chcú praktické a stabilné audio riešenie.
Z praktických parametrov zaujme najmä citlivosť reproduktora 93 dB, frekvenčné pásmo 30 - 3000HZ a impedancia reproduktora 8 Ω. Vďaka tomu sa produkt ľahšie začlení do bežnej aj profesionálnej prevádzky.
Basový reproduktor - SPA 4050 je vhodný pre zákazníkov, ktorí chcú praktický produkt s jasným použitím a bez zbytočne komplikovanej montáže či obsluhy.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Reproduktory |
|---|---|
| EAN: | 5998312736999 |
| Citlivosť reproduktora: | 93 dB |
| Frekvenčné pásmo: | 30 - 3000HZ |
| Impedancia reproduktora: | 8 Ω |
| Výkon reproduktora: | 230 / 160W |
| Výrobca: | Somogyi |
| Cievka: | 2", 2 vrstvy |
| Magnet: | 50 Oz |
| Zaťažiteľnosť reproduktora: | 230 / 160W |
| Materiál kónusu: | PC |
| Teleso cievky: | hliník |
| Kód výrobcu: | SPA4050 |
| Magnet – sila: | 50 Oz |
| Materiál telesa cievky: | hliník |
| Menovitý priemer reproduktora: | 400MM |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
