Basový reproduktor - SPA 2030
Kód: SPA2030Podrobný popis
Basový reproduktor - SPA 2030 je vhodný ako spoľahlivý prvok pre zvukovú techniku a kompatibilné zariadenia. Ponúka dobrý pomer funkčnosti, kompatibility a jednoduchej manipulácie.
Z praktických parametrov zaujme najmä citlivosť reproduktora 89 dB, frekvenčné pásmo 50 - 5000HZ a impedancia reproduktora 8 Ω. V praxi oceníte najmä spoľahlivú prevádzku, jednoduchšie používanie a kompatibilitu s bežnými aplikáciami.
Basový reproduktor - SPA 2030 je vhodný pre zákazníkov, ktorí chcú praktický produkt s jasným použitím a bez zbytočne komplikovanej montáže či obsluhy.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Reproduktory |
|---|---|
| EAN: | 5998312736968 |
| Citlivosť reproduktora: | 89 dB |
| Frekvenčné pásmo: | 50 - 5000HZ |
| Impedancia reproduktora: | 8 Ω |
| Výkon reproduktora: | 150 / 100W |
| Výrobca: | Somogyi |
| Cievka: | 1,5", 2 vrstvy |
| Magnet: | 30 Oz |
| Zaťažiteľnosť reproduktora: | 150 / 100W |
| Materiál kónusu: | PC |
| Teleso cievky: | hliník |
| Kód výrobcu: | SPA2030 |
| Magnet – sila: | 30 Oz |
| Materiál telesa cievky: | hliník |
| Menovitý priemer reproduktora: | 200MM |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
