Basový reproduktor - SBX 2530/BK
Kód: SBX2530/BKPodrobný popis
Basový reproduktor - SBX 2530/BK je vhodný pre ozvučenie, prepojenie audio techniky a každodenné používanie zvukových zostáv. Je vhodný pre používateľov, ktorí chcú praktické a stabilné audio riešenie.
Z praktických parametrov zaujme najmä citlivosť reproduktora 90 dB, frekvenčné pásmo 30 - 2500HZ a impedancia reproduktora 8 Ω. V praxi oceníte najmä spoľahlivú prevádzku, jednoduchšie používanie a kompatibilitu s bežnými aplikáciami.
Vďaka vyváženej kombinácii parametrov a praktického využitia je basový reproduktor - sbx 2530/bk pripravený na každodenné nasadenie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Reproduktory |
|---|---|
| EAN: | 5998312776896 |
| Citlivosť reproduktora: | 90 dB |
| Frekvenčné pásmo: | 30 - 2500HZ |
| Impedancia reproduktora: | 8 Ω |
| Výkon reproduktora: | 150 / 100W |
| Výrobca: | Somogyi |
| Cievka: | 1,5", 4 vrstvy |
| Magnet: | 30 Oz |
| Zaťažiteľnosť reproduktora: | 150 / 100W |
| Materiál kónusu: | kevlár |
| Teleso cievky: | hliník |
| Magneticky tienený reproduktor: | Nie |
| Plnené ferrofluidom: | Nie |
| Kód výrobcu: | SBX2530/BK |
| Magnet – sila: | 30 Oz |
| Materiál telesa cievky: | hliník |
| Menovitý priemer reproduktora: | 250MM |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
