Basový reproduktor - SBX 2030/BK
Kód: SBX2030/BKPodrobný popis
Basový reproduktor - SBX 2030/BK sa hodí na praktické doplnenie alebo zapojenie audio systému v domácnosti aj pri technickom nasadení. Je vhodný pre používateľov, ktorí chcú praktické a stabilné audio riešenie.
Z praktických parametrov zaujme najmä citlivosť reproduktora 88 dB, frekvenčné pásmo 35 -3000HZ a impedancia reproduktora 8 Ω. Produkt je pripravený na pravidelné používanie a zameriava sa na funkčný výsledok bez zbytočných kompromisov.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Reproduktory |
|---|---|
| EAN: | 5998312776889 |
| Citlivosť reproduktora: | 88 dB |
| Frekvenčné pásmo: | 35 -3000HZ |
| Impedancia reproduktora: | 8 Ω |
| Výkon reproduktora: | 120 / 80W |
| Výrobca: | Somogyi |
| Cievka: | 1,5", 4 vrstvy |
| Magnet: | 30 Oz |
| Zaťažiteľnosť reproduktora: | 120 / 80W |
| Materiál kónusu: | kevlár |
| Teleso cievky: | hliník |
| Magneticky tienený reproduktor: | Nie |
| Plnené ferrofluidom: | Nie |
| Kód výrobcu: | SBX2030/BK |
| Magnet – sila: | 30 Oz |
| Materiál telesa cievky: | hliník |
| Menovitý priemer reproduktora: | 200MM |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
