Basový reproduktor - SBV 2020
Kód: SBV2020Podrobný popis
Basový reproduktor - SBV 2020 prináša praktické riešenie na praktické doplnenie alebo zapojenie audio systému v domácnosti aj pri technickom nasadení. Je vhodný pre používateľov, ktorí chcú praktické a stabilné audio riešenie.
Z praktických parametrov zaujme najmä citlivosť reproduktora 85 dB, frekvenčné pásmo 45 - 5000HZ a impedancia reproduktora 8 Ω. Produkt je pripravený na pravidelné používanie a zameriava sa na funkčný výsledok bez zbytočných kompromisov.
Vďaka vyváženej kombinácii parametrov a praktického využitia je basový reproduktor - sbv 2020 pripravený na každodenné nasadenie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Reproduktory |
|---|---|
| EAN: | 5998312733745 |
| Citlivosť reproduktora: | 85 dB |
| Frekvenčné pásmo: | 45 - 5000HZ |
| Impedancia reproduktora: | 8 Ω |
| Výkon reproduktora: | 80 / 50W |
| Výrobca: | Somogyi |
| Cievka: | 1" 2 vrstvy |
| Magnet: | 20 Oz |
| Zaťažiteľnosť reproduktora: | 80 / 50W |
| Materiál kónusu: | PC |
| Teleso cievky: | hliník |
| Magneticky tienený reproduktor: | Nie |
| Plnené ferrofluidom: | Nie |
| Kód výrobcu: | SBV2020 |
| Magnet – sila: | 20 Oz |
| Materiál telesa cievky: | hliník |
| Menovitý priemer reproduktora: | 200MM |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
