Basový reproduktor, kevlár, 200MM, 4ohm, 120W - AHX 2030/BK
Kód: AHX2030/BKPodrobný popis
Basový reproduktor, kevlár, 200MM, 4ohm, 120W - AHX 2030/BK sa hodí pre ozvučenie, prepojenie audio techniky a každodenné používanie zvukových zostáv. Je vhodný pre používateľov, ktorí chcú praktické a stabilné audio riešenie.
Z praktických parametrov zaujme najmä citlivosť reproduktora 88 dB, frekvenčné pásmo 40 - 4000HZ a impedancia reproduktora 4 Ω. V praxi oceníte najmä spoľahlivú prevádzku, jednoduchšie používanie a kompatibilitu s bežnými aplikáciami.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Reproduktory |
|---|---|
| EAN: | 5998312776827 |
| Citlivosť reproduktora: | 88 dB |
| Frekvenčné pásmo: | 40 - 4000HZ |
| Impedancia reproduktora: | 4 Ω |
| Výkon reproduktora: | 120 / 80W |
| Výrobca: | Somogyi |
| Funkcia/prevedenie: | basový |
| Cievka: | 1,5", 2 vrstvy |
| Magnet: | 30 Oz |
| Zaťažiteľnosť reproduktora: | 120 / 80W |
| Materiál kónusu: | kevlár |
| Teleso cievky: | alu |
| Kód výrobcu: | AHX2030/BK |
| Funkcia / prevedenie: | basový |
| Magnet – sila: | 30 Oz |
| Materiál telesa cievky: | alu |
| Menovitý priemer reproduktora: | 20CM |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
