Basový reproduktor, kevlár, 165MM, 4ohm, 60W - AHX 1620/BK
Kód: AHX1620/BKPodrobný popis
Basový reproduktor, kevlár, 165MM, 4ohm, 60W - AHX 1620/BK prináša praktické riešenie na praktické doplnenie alebo zapojenie audio systému v domácnosti aj pri technickom nasadení. Ponúka dobrý pomer funkčnosti, kompatibility a jednoduchej manipulácie.
Z praktických parametrov zaujme najmä citlivosť reproduktora 88 dB, frekvenčné pásmo 50 - 7000HZ a impedancia reproduktora 4 Ω. V praxi oceníte najmä spoľahlivú prevádzku, jednoduchšie používanie a kompatibilitu s bežnými aplikáciami.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Reproduktory |
|---|---|
| EAN: | 5998312776780 |
| Citlivosť reproduktora: | 88 dB |
| Frekvenčné pásmo: | 50 - 7000HZ |
| Impedancia reproduktora: | 4 Ω |
| Výkon reproduktora: | 60 / 40W |
| Výrobca: | Somogyi |
| Funkcia/prevedenie: | basový |
| Cievka: | 1", 2 vrstvy |
| Magnet: | 20 Oz |
| Zaťažiteľnosť reproduktora: | 60 / 40W |
| Materiál kónusu: | kevlár |
| Teleso cievky: | alu |
| Kód výrobcu: | AHX1620/BK |
| Funkcia / prevedenie: | basový |
| Magnet – sila: | 20 Oz |
| Materiál telesa cievky: | alu |
| Menovitý priemer reproduktora: | 16CM |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
